Piękna dzielnica Krakowa

W Krakowie właśnie powstaje nowa dzielnica. Ma stanowić ona wizytówkę całego miasta i tworzona jest z myślą o osobach niepełnosprawnych. Na terenie dzielnicy będzie znajdowało się centrum handlowe łączące cechy mieszkalne jak i gospodarcze. Cała dzielnica ma być przyjazna dla środowiska naturalnego oraz wykorzystywać sposoby na uzyskiwanie energii elektrycznej z alternatywnych źródeł. Nowa dzielnica będzie łączyła funkcje biurowe oraz mieszkalne, co jest nowy, bardzo oryginalnym pomysłem na zagospodarowanie powierzchni. Ważną cechą nowopowstającego obiektu jest też przyjazność dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie możliwości mają być dostosowane właśnie dla tych osób. W windach zastosowano sygnalizację dźwiękową, a na każdym piętrze obiektu będzie znajdowała się toaleta dla osób niepełnosprawnych. Takich obiektów powinno postawać coraz więcej, ponieważ dostępne są dla wszystkich osób niezależnie od ich stanu sprawności. Jest to jeden z pierwszych obiektów takiego rodzaju w Polsce, ale już startują nowe w tym kierunku nowe inwestycje.

Cześć, mam na imię Krystyna i zajmuje się nieruchomościami. Od zawsze chciałam prowadzić bloga, i jestem bardzo szczęśliwa, że jest mi to dane! W moich wpisach będę zamieszczać wszelakie rzeczy związane z nieruchomościami, pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *